Utstillinger og aktiviteter

Deltakerliste

 

Nasjonalmuseet - Audun Eckhoff/ Direktør.
                          Konstituert avdelingsdirektør kommunikasjon
Nasjonalmuseet - Francoise Hanssen-Bauer/
                          Avdelingsdirektør samlingsforvaltning
Nasjonalmuseet - Barbara de Haan/ Seksjonsleder logistikk
Nasjonalmuseet - Gro B. Pedersen/ Fagkoordinator samlingsdatabase
Nasjonalmuseet - Tine Marie Norby/ Prosjektmedarbeider   
Nasjonalmuseet - Møyfrid Tveit/ Kurator
Nasjonalmuseet - Ellen Bjerkan/ Prosjektmedarbeider
Nasjonalmuseet - Morten Thorkildsen/ Seksjonsleder foto
Nasjonalmuseet - Vidar Ibenfeldt/ Fotoarkivar
Nasjonalmuseet - Marianne Moe/ prosjektmedarbeider
Nasjonalmuseet - Frank Messel/ Magasinforvalter
Nasjonalmuseet - Ida Bronken/ Turnéutstillingskoordinator
Nasjonalmuseet - Ole Henrik Brinchmann-Hansen/ Innkjøper
Nasjonalmuseet -  Anja Sandtrø/ Konservator
Nasjonalmuseet -  Thierry Ford/ Konservator
Nasjonalmuseet -  Vibeke E.M. Sorø/ Magasinforvalter
Nasjonalmuseet -  Rolf Yngve Uggen/ Magasintekniker
Nasjonalmuseet -  Kari Greve/ Seksjonsleder konservering
Nasjonalmuseet -  Ann-Kristin Bjørnvold/ Konsulent
Nasjonalmuseet -  Tina Grette Poulsson/ Konservator
Nasjonalmuseet -  Børre Nilsen/ Koordinator konservering
Nasjonalmuseet -  Siri Lindberg/ Registrar
Nasjonalmuseet -  Fridrik Bertelsen/ konservator
Nasjonalmuseet -  Marius Fevang/ Magasintekniker
Nasjonalmuseet -  Eivind Johansen/ Seniorrådgiver logistikk
Nasjonalmuseet -  Astrid Gunby/ Registrar



Vestfoldsmuseene - Cathrine Guldahl/ Konsulent       
Vestfoldsmuseene - Torill Johanne Mobech-Hanssen/ Konservator     
Vestfoldsmuseene - Kristin Halaas/ Konservator    
Vestfoldsmuseene - Jon Anders Røise/ IKT-ansvarlig
Vestfoldsmussene - Øyvind Thuresson/ Rådgiver
Vestfoldsmuseene - Karianne Schmidt Vindenes/ Avdelingsdirektør for Vestfoldarkivet og Samlingsforvaltningen 

 

Østfoldmuseene - kristine draugedalen/ Magasinforvalter,malerikonservator
Østfoldmuseene - Espen Andersen Nordenhaug/ Nettutvikler
Østfoldmuseene - Siri Gjems/ Leder fellesmagasin, koordinator samlingsforvaltning

 

Norsk Folkemuseum - Frederikke Lysgård/ Seksjonsleder for konservering
Norsk Folkemuseum - Heidi Uleberg/ Samlings og magasinforvalter
Norsk Folkemuseum - Tove Wefefald Pedersen/ Avdelingsleder
Norsk Folkemuseum - Alexander Lindbäck/ Katalogansvarlig

 

Koro - Astri Gro S Grønlie/ Seniorrådgiver    
Koro - Ane Marte Ringstad/ Konservator 
Koro - Kjartan Abel Nilsen/ Fagkonsulent

 

Nordnorsk Kunstmuseum - Sandra Nilsen Lorentzen/ Kurator

 

Kulturhistorisk museum, UIO - Lars Morten Fuglevik/ Førstekonsulent, prosjektkoordinator, arkeolog

 

Norsk Industriarb. museum - Ingelinn Kårvand/ Fotoarkivar
Norsk Industriarb. museum - Kjetil Høstrup Djuve/ Arkivar,magasinansvarlig. Prosjektleder for Privatarkiv i Telemark

 

Vest-Agder-museet - Mari Olafson Lundemo/ konservator,koordinator for samlingsforvaltning

 

Museene i Sør-Trøndelag - Bjørnar Bruket/ Musikkbibliotekar

 

UBIFRANCE Norvège - Frederique Goudard

 

Sverresborg Trøndelag Folkemuseum - Ann Siri Hegseth Garberg

 

Forsvarsmuseet - Askild Antonsen

 

Landsforeningen Norske Malere - Patricia Tveter/ Koordinator-arkiv

 

Museum Stavanger - Elin Kro/ Seniorrådgiver med ansvar for IKT

 

Akselera - Jahn-Fredrik Sjøvik/ Seniorrådgiver

Norsk kulturråd - Espen Hernes/

 

 

 

 

Hittil påmeldte til konferansen, listen er oppdatert 31.10.2013